+38 050 200 03 30

Наші послуги

Будівельно - ремонтні роботи

  • Включають в себе відновлення цілісності і естетичного вигляду, роботи зі зміни цільового призначення, внутрішньо-ремонтні роботи житлової та комерційної нерухомості, робота з ТЦ.

Проектування

  • Роботи з підготовки необхідної проектної документації для будівництва та функціонування приміщення в рамках цільового призначення. Проектна документація виконується професійними проектантами, враховуючи ДБН і потреби клієнта.

Дизайн та архітектура

  • Абсолютно будь-яка конструкція в вашому новому ресторані або кафе повинна сприяти розвитку бізнесу. Команда професіоналів визначить стиль, створимо проект. Наші дизайнери та архітектори, при необхідності, будуть супроводжувати будівельно-ремонтні роботи від початку до здачі об'єкта.

Інженерні рішення

  • Досвідчена команда, допоможе правильно розробити і реалізувати інженерні рішення будь-якої складності. Вентиляція, опалення, кондиціювання, система «розумний будинок», водопровід, каналізація і електропостачання у Вашому приміщенні буде працювати тільки за призначенням.

Контакти

Компанія ТОВ"ЛЕГО БУД ЮЕЙ" надає повний спектр послуг в сфері будівництва. Ми підходимо до роботи комплексно, починаючи з проекту та до повної реалізації Вашої ідеї.

м. Київ, Харківське шосе, 201/203. поверх 4

Посмотреть на карте