+38 050 200 03 30

Будівництво об'єктів
для бізнесу під ключ

Від проекту до реалізації, з узгодженням всіх документів

Наше портфоліо
#LEGOBUDUA

ТОВ «ЛЕГО БУД ЮЕЙ»

Компанія ТОВ "ЛЕГО БУД ЮЕЙ" - це успішна команда висококваліфікованих професіоналів, яка активно розвивається та завжди відкрита до нового взаємовигідного співробітництва.

Реалізувавши понад сто успішних проєктів у сфері будівництва, проєктування та зовнішньої реклами, ми ефективно нарощуємо свій потенціал, примножуючи позитивні відгуки наших клієнтів.

Завдяки використанню інноваційних технологій і якісних матеріалів відомих світових брендів, ми гарантуємо своїм клієнтам високий рівень безпеки та якості послуг, що надаються, індивідуальний підхід і завжди готові допомогти в створенні умов для їх майбутнього успішного розвитку і процвітання.

Ми робимо:

  • Будівельно – монтажні роботи
  • Проектування
  • Архитектура та дизайн
  • Інженерні рішення
  • Гарантійний та післягарантійний сервіс

Що ми робимо?

Будівельно - ремонтні роботи

  • Включають в себе відновлення цілісності і естетичного вигляду, роботи зі зміни цільового призначення, внутрішньо-ремонтні роботи житлової та комерційної нерухомості, робота з ТЦ.

Проектування

  • Роботи з підготовки необхідної проектної документації для будівництва та функціонування приміщення в рамках цільового призначення. Проектна документація виконується професійними проектантами, враховуючи ДБН і потреби клієнта.

Дизайн та архітектура

  • Абсолютно будь-яка конструкція в вашому новому ресторані або кафе повинна сприяти розвитку бізнесу. Команда професіоналів визначить стиль, створимо проект. Наші дизайнери та архітектори, при необхідності, будуть супроводжувати будівельно-ремонтні роботи від початку до здачі об'єкта.

Інженерні рішення

  • Досвідчена команда, допоможе правильно розробити і реалізувати інженерні рішення будь-якої складності. Вентиляція, опалення, кондиціювання, система «розумний будинок», водопровід, каналізація і електропостачання у Вашому приміщенні буде працювати тільки за призначенням.

Контакти

Компанія ТОВ"ЛЕГО БУД ЮЕЙ" надає повний спектр послуг в сфері будівництва. Ми підходимо до роботи комплексно, починаючи з проекту та до повної реалізації Вашої ідеї.

м. Київ, Харківське шосе, 201/203. поверх 4

Посмотреть на карте